|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
 |
|
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
У нашому навчальному закладі було проведено заходи під гаслом «Україна: шлях Гідності».
Для учнів початкових класів цей день розпочався інформаційною хвилинкою «Гідність очима дітей». Класні керівники провели виховні години «Україна – країна нескорених!» (5-ті класи), «Вільні творять майбутнє» (7-мі класи), «Україна – нація нескорених. Традиції козацтва та сучасність» (8-9 класи).
6-ті класи взяли участь у виховному заході «День Гідності та Свободи», який провела Любов Величко, а 11-ті класи долучилися до онлайн-конференції «День Гідності та Свободи: від Євромайдану до сьогодення», яку для них організувала Ірина Нестеренко.
Проведені заходи нагадали всім про те, якою ціною здобувається свобода. Слава Україні! Героям слава!





|
У період із 19.09 по 23.09 у Лубенській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов «Кольоровий тиждень». Учні 1-4 класів поринули в дивовижний веселковий світ. Кожен день був незвичайний, яскравий та пізнавальний. Діти не просто потрапляли в країну певного кольору, але й розкривали його таємницю. Уроки, вікторини, конкурси розвивали креативність та творчість школярів. Вони навчалися бути кмітливими та спостережливими. Виконуючи цікаві завдання та отримуючи корисну інформацію, переконалися, що кольори зцілюють нас, змінюють настрій, заспокоюють, допомагають зосередитися.
Школярі отримали безліч позитивних емоцій. А їхні усміхнені обличчя дали зрозуміти, що тиждень пройшов креативно та творчо, з вірою в мирне та щасливе майбутнє.









|
Разом до перемоги!
Шановна шкільна родино!
Лубенська загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів №1 гостинно відкрила свої двері 19 вересня на благодійний ярмарок. Свіжа випічка, солодкі фрукти та патріотичні сувеніри піднімали настрій у холодні осінні дні. Чуйні та добрі серця батьків та учнів небайдужі до людей, які захищають нашу Батьківщину. Отож спільними зусиллями були зібрані кошти в сумі 16222 гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ. Внесок кожного в загальну справу безцінний! Разом до перемоги!




|
Історію української математики можна починати ще з давніх часів, однак найбільш повно українська математична наука почала себе проявляти в першій половині ХХ ст. Полтавський край прославили такі видатні постаті як Остроградський М.В., Астряб О.М., Тумаркін Л.А., Івахненко О.Г., Ляшко І.І., Митропольський Ю.О. І саме завдяки їм Україна займає 8 місце в переліку країн, що найбільше дали світу видатних математикiв.
У рамках проєкту «Дослідження наукової спадщини всесвітньо відомих математиків Лубенщини» та з нагоди 100-річчя до дня народження Івана Івановича Ляшка, учні 11-Б класу дослідили його життєвий шлях від учня сільської мацківської семирічки до академіка НАН України.
Про дитинство та шкільні роки вченого розповіла присутнім Чайка Олеся, зачитавши спогади вчителів, які навчали його в Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, Красоха Валерія розповіла про службу на флоті, а спогади матросів почули від Глибовця Максима. Період навчання у вищих навчальних закладах, наукову діяльність, потребу «інформатизації суспільства» та відкриття факультету кібернетики в Київському університеті
досліджували Попиченко Анастасія, Якименко Павло, Ступка Вікторія, Дяденко Анастасія. Крапівка Олександр зумів передати ту хвилюючу мить, коли за участі академіка в 2007 році жителі козацького села Мацківці відкривали встановлену стелу на честь свого уславленого земляка.
По закінченню засідання шкільного наукового товариства Нор Аріна та Толочій Денис декламували вірш «Пам’яті Івана Ляшка», який написав 5 вересня 2012 року Володимир Кваша - дипломат- консул в Алжирі.
Сьогодні ж минає 100 років з дня його народження і ми вшановуємо його добрим і вдячним словом!



|
1 вересня – День знань. Та, на жаль, воно тепер з гірким присмаком війни. Але Україну ніхто не зможе зруйнувати та подолати, а діти мають повертатися до школи з вірою у майбутнє. Отже, перший урок у Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 був присвячений темі: «Ми
українці: честь і слава незламним!», на якому вчителі сприяли вихованню патріотичних почуттів, любові до України, гордості за Батьківщину з давньою історією та багатою культурою.




|
1 вересня в Лубенській загальноосвітній школі №1 пройшло свято Першого дзвоника, який і сповістив про початок нового навчального року. А це завжди хвилююча подія, особливо для першокласників та випускників. Для малечі розпочнеться цікаве шкільне життя – перший дзвоник, перший урок, перша вчителька. А для одинадцятикласників цей рік буде останнім та вирішальним і саме він прокладе межу між дитинством та дорослим життям. А далі вони підуть дорогами праці та звитяги, дорогами своїх батьків та пращурів, щоб створити нову європейську державу.
Війна в Україні не вкраде у дітей свято. А цікаві святкові зустрічі налаштують на позитив, взаємопідтримку та емпатію. Тож учням бажаємо в новому навчальному році набиратися мудрості й знань, щоб наповнити своє серце любов’ю та добротою, щоб вчитися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети!






|
При складанні національного мультимедійного тесту Нестеренко Олександра отримала 200 балів з української мови, а Патлай Анастасія - 200 балів з математики. Розумнички! Вітаємо і пишаємось нашими випускниками!!!!
Вдячність учителям за підготовку талановитих учнів!!!!


|
Полтавщина - це край, який виплекав багатьох видатних українських учених. Це доводить і регіональна студентська науково-практична конференція «ДОРОГА В КОСМОС», присвячена 125-річчю від Дня народження Ю. В. Кондратюка (О. Г. Шаргея), яка відбувалася 23 червня 2022 року.
Учасниками заходу стали учні 11-Б класу Букало Андрій та Кривошея Єлизавета разом зі своїм керівником Шелег Тетяною Василівною. Юні дослідники гідно представили роботу на тему "Реалізації основних ідей Ю.В. Кондратюка", детально зупинившись на найбільш відомих із них: розрахунок пілотованого польоту на Місяць та програма «Морський старт, або космодром, що плаває, для запуску ракет». Андрій і Ліза особливо відзначилися способом подачі матеріалу, по-справжньому зацікавивши слухачів конференції в наукових досягненнях полтавця.
У нашого покоління буде світле майбутнє. Такі люди, як Юрій Кондратюк, доводять, що попри всі труднощі треба йти до своєї мети впевненими кроками, оминаючи перешкоди або ж взагалі знищуючи їх. Слава Україні! За нами Перемога!




|
9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи.
День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія й свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
У цей день учні 4-А класу взяли участь у онлайн-квесті до Дня Європи. Урок пройшов змістовно й цікаво! Діти виконували завдання та активно відповідали на поставлені запитання!






|
|
|
|