У 20
У 2006 році директором школи стає Людмила Семенівна Тютюнник, за фахом вчитель російської мови та літератури. Учитель-методист, «Відмінник освіти України». За заслуги перед українським народом нагороджена Грамотою Верховної Ради України. Депутат Лубенської міської Ради 4-х скликань. У 2007 році їй присвоєно звання «Заслужений учитель України». Вона є автором слів гімну школи.
Прийшовши на посаду директора школи Людмила Семенівна розпочала повну її реконструкцію та докорінне переобладнання навчальних кабінетів. Генераторами певних ідей були заступник директора школи з навчальної роботи Юрченко В.В. та з виховної роботи Комарова М.Ф.
Зазнали зовнішніх змін усі коридори та рекреації, які перетворилися у світлі, сучасні приміщення. Замінено на енергозберігаючі вікна та двері. Змінила свій вигляд актова зала школи, яка стала центром позакласної та позашкільної виховної роботи не лише школи, а й усього освітянського загалу міста, де можна розмістити 150 осіб. Навчальні кабінети поповнилися новими сучасними світлими та зручними меблями, оргтехнікою, аудіо та відео апаратурою.
Придбання сучасної комп’ютерної техніки та відповідного програмового забезпечення, відеокамери, звукозаписуючої та звуковідтворюючої апаратури, а також вдалий підбір працівників шкільного центру Біланенка А.Г., Денисенка Ю.Б. та Сахна С.О. дало можливість створити у шкільному технічному центрі єдину у місті шкільну студію звукозапису. В мережі Internet з’явився офіційний сайт школи.
За прикладом Тютюнник Л.С. директори інших шкіл міста також почали реконструкції своїх навчальних закладів, в чому Людмила Семенівна, як депутат міської ради, надавала їм допомогу.
У 2008 році у напіваварійному підвальному приміщенні зроблено капітальний ремонт де відкрив свої двері молодіжний клуб «Ультра» та клуб для найрозумніших «Що? Де? Коли?».
У 2009 році на території школи, в рамках Всеукраїнської програми, було збудовано міні стадіон із штучним покриттям.
Сьогодні наша школа має 9 сучасних аудиторій початкової школи та 18 школи ІІ та ІІІ ступенів, із яких 1 - модернізований клас інформатики та 2-сучасні типові класи інформатики, в яких установлено 30 персональних комп’ютерів та однин інтерактивний комплекс; майстерні з обслуговуючої праці, обробки деревини та обробки металу; бібліотеку, яка має доступ до мережі Internet. У школі діє замкнена локальна мережа через яку, до всесвітньої мережі Internet, підключено 52 комп’ютера. Усі комп’ютери підключені до локальної мережі школи, що дає можливість швидко обмінюватися внутрішньою інформацією
За ініціативи Людмили Семенівни у нашій школі та інших школах міста введено посаду соціального педагога та створено соціально-психологічні служби.
Створення сучасних умов навчання учнів та роботи педагогів, уміла організація роботи з охорони праці заступника директора школи з навчальної роботи Юрченка В.В. стали запорукою перемоги колективу школи у Всеукраїнському конкурсі зі створення належних умов охорони праці, за що школу нагороджено грошовою премією.
У школі створено єдиний в області кабінет правознавства та кабінет євроінтеграції. У 2012 році на базі школи проводилася зустріч громадськості міста з представниками європарламенту. Літературна світлиця знайомить із поетами та письменниками рідного краю
До процесу євроінтеграції школа долучилася ще у 2009 році, коли делегація учнів та вчителів, під керівництвом директора, вперше відвідала польське місто – побратим Скерневіце, ознайомлюючись не лише із містом та його традиціями, а й вивчаючи систему освіти поляків. Від тоді візити стали щорічними. А польська молодь та педагоги здійснювали до школи візити – відповіді.
Школа зазнала злету в науковій роботі, яку очолювала заступник директора школи з навчально – виховної роботи Ткаченко Н.І. Під керівництвом першопрохідця, ентузіаста - вчителя історії Величко Л.М., учні школи стають неодноразовими переможцями обласного туру Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України. Робота Величко Л.М. була високо оцінена державою, а тому Указом Президента України вчительку у 2011 році нагороджено ювілейною медаллю «20 років незалежності України», а у 2012 році присвоєно звання «Заслужений вчитель України».
У школі, під керівництвом вчителя української мови та літератури, поетеси Малина (Галич) Л.В., почала працювати літературна студія імені Олени Теліги, учасники якої стали переможцями різноманітних обласних літературних конкурсів.
З 2007 року школа має свій часопис – газету «Велика перерва».
Завдяки наполегливості та ентузіазму директора школи у 2012 році урочисто відкрито нову добудову, де розміщено шкільну їдальню на 120 посадкових місць із сучасних кухонним обладнанням та спортивний зал із двома роздягальнями по 25м2 кожна, які містять туалетні та душові кімнати, тренажерний зал. Введення в дію нового спортивного залу сприяло збільшенню навчальних кабінетів для початкових класів та зменшення кількості класів другої зміни навчання.
Покращилася спортивно – масова робота. Футбольна команда школи стає впевненим лідером міських змагань. А команда учнів 5-6 класів школи (єдиний учасник з міста) здобуває ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», а у у 2019 році стає учасником Всеукраїнських змагань.
Людмила Семенівна створила усі необхідні умови для роботи команди КВН «Кадри», яка, під керівництвом Комарової М.Ф. та Антоненко Н.Г., перемагає на конкурсах від міського до Всеукраїнського рівня і стала візитною карточкою не лише школи, а й міста.
Здобув славу театральний колектив «Дивосвіт» під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи Комарової М.Ф.
Розпорядженням Голови Верховної Ради України у 2013р. Комарову М.Ф. нагороджено Грамотою Верховної Ради України.
У 2014 році школа стала переможцем конкурсного відбору та була включена до Національного проекту «Відкритий світ», мета якого – подолання освітньої нерівності і забезпечення найвищого стандарту освіти в кожному куточку України через створення єдиного навчально-інформаційного он-лайн-простору для учнів, вчителів та батьків зі всієї України за допомогою запуску освітнього порталу.
У 2018 році школа почала працювати за програмою НУШ. Учні 1-х класів розпочали навчання у школі за новою програмою та у нових умовах. Для реалізації вимог НУШ у початкових класах облаштовано 2 інтерактивні дошки, закуплено нові меблі та реконструйовано існуючі, які стали відповідати сучасним вимогам. Закуплено конструктори "Лего", фліпчарти, килими, пуфи-мішки.
Проведено реконструкцію навчальної майстерні з обробки металу. Майже для кожного навчального кабінету закуплено телевізори та ноутбуки для демонстрації презентацій. |