Неділя
28.05.2023
08:10
Гость
RSS
 
Мій сайт
Новий час - нові завдання »


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

        

НОВИЙ ЧАС– НОВІ ЗАВДАННЯ

У 1985 році директором школи стає Валентин Федорович Дзюба. За цей час школа набула нового імпульсу розвитку технічного оснащення, зміцнення матеріальної бази, вивчення, впровадження і удосконалення передових методів і форм у навчально-виховному процесі. На час його керівництва школою припали події великої історичної ваги в державі – перебудова, розпад СРСР, утворення незалежної України та утвердження нової концепції освіти. Позаду залишилися ідеологізація школи, а попереду чекала демократизація життя й освіти зокрема. Усе це вимагало великих зусиль усього педагогічного колективу, а особливо вдалого керівництва.

Школа стала опорною по втіленню ідей А.С.Макаренка в практику навчально-виховного процесу. Було впроваджено рівневу диференціацію, що підкріплювалася профільним навчанням учнів школи. Вдосконалено форми й методи учнівського самоврядування. Було здійснено переобладнання шкільних приміщень. Обладнано перший комп’ютерний клас «Пошук-2» на 13 місць.

              У 1986 році у школі було створено перший у місті шкільний духовий оркестр, керував яким Лісовий Юрій Сергійович.

              Під час роботи у школі Лісовий Ю.С. створив шкільний інструментальний ансамбль педагогічних працівників, до складу якого входили вчитель математики Юрченко В.В., музики Щербатюк В.І., музичні керівники гуртків Самойленко Л.І. та Романченко А.Л., який став у 1987 році лауреатом обласного конкурсу.

              У 1986-1987 роках, для супроводу виступів учнівського хору, музичним керівником Циганником Г.П., було створено інструментальний колектив, до якого увійшли його сини – учні школи Сергій та Віталій, учителі Щербатюк В.І. та Юрченко В.В.

У 80-90-ті роки переобладнано на сучасному рівні шкільну телестудію, це дало змогу створювати на її базі телепередачі міської мережі кабельного телебачення «Лубно». А на початку 2000-х років інженером Знайком А.Г. школа була комп’ютеризована, створено локальну мережу з виходом у всесвітню мережу Internet.

Для учнів 8-10 класів  запроваджувалася обов’язкова суспільно корисна праця по 2-4 години на тиждень. Було продовжено практику набуття учнями-старшокласниками трудових професій: для юнаків ввели курс обробки деревини на базі шкільної майстерні, а для дівчат – фасування медичних препаратів на базі виробничого об’єднання «Лубнифарм». По завершенні навчання учні складали кваліфікаційні екзамени й отримували посвідчення столяра-верстатника й фасувальниці медичних препаратів. У 90-х роках для дівчат було змінено професійну підготовку, тепер вони оволодівали торгівельною справою й отримували посвідчення молодшого продавця продовольчих і промислових товарів. Дану підготовку пройшли як учні школи, так і мешканці міста. Усього було підготовлено понад 1200 сцеціалістів.

На початку ХХІ століття школа стає навчально-виховним комплексом (школа-гімназія). Щороку учнів-п’ятикласників посвячували в гімназисти. Навчальний рік вінчався Днем гімназиста.

У навчальній програмі з’явилися нові предмети – етика, хореографія.

У 2003 році було створено шкільну команду КВН «Кадри».

У 2004-2007 роках у школі працював філіал Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» з дистанційної освіти.  За цей час дипломи молодшого спеціаліста з правознавства отримали 30 осіб, а зі спеціальності «фінанси» - 15 осіб.

 

 



«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031