Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивний запал – це завжди перемога

22-23 квітня в місті Комсомольську відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». Команда юних олімпійців Лубенської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 у складі: Дудель Карини, Василенко Дар’ї, Цимбала Артема, Тимошенка Андрія (6Б), Волик Владислави (6А), Пономарченка Романа, Дубовик Вікторії, Плеханова Романа, Пономарченка Руслана, Бондарчук Анни, Антонової Юлії, Горбатенка Вадима (5В) долучилася до олімпійського руху. За перемогу змагалися команди м. Полтави, м. Комсомольська, м. Лубен, м. Зінькова Кременчуцького та Миргородського районів у п’яти номінаціях.

Цікаво пройшла вікторина, під час якої дітям необхідно було якомога швидше та правильно дати відповіді на питання олімпійської тематики. У цій номінації команда з Лубен виборола ІІ місце.

Особливо гарними були творчі роботи в конкурсі малюнків на тему «І Європейські ігри – 2015». Учениця 7А класу Рекман Карина підготувала малюнок, в якому втілила своє бачення цього спортивного свята, - ІІ місце.

Далі за програмою були змагання з рухливої гри «Артбол». Саме тут всі присутні спостерігали високий командний дух у дітей та підтримку серед вболівальників і представників команд - ІІ місце.

Величезне емоційне напруження, спортивний азарт, переживання болільників та учасників змішалося під час проведення на стадіоні комплексної естафети. У цьому виді змагань лубенці вибороли  ІІ місце.

Яскравим етапом змагань став конкурс презентацій команд. Діти підготували оригінальні танцювально-спортивні номери.

У результаті змагань команда Лубенської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 посіла ІІ місце.

Почесними гостями заходу були олімпійський чемпіон Володимир Кисельов та представники Черкаського обласного відділення НОК України.

Традиційно на згадку кожному учаснику були вручені футболки з символікою «Олімпійського лелеченя» та медалі.

Підготувала команду Лубенської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 вчитель фізичної культури вищої категорії Наталія Миколаївна Глібова.