Четвер, 13.12.2018, 13:28
Вітаю Вас Гость | RSS

Лубенська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ІІ етап інтелектуальних змагань між школярами навчальних закладів міста Лубни

Цими вихідними завершився ІІ етап інтелектуальних змагань між школярами навчальних закладів міста Лубни. Учні ЗШ №1 стали призерами таких предметних олімпіад:

Історія
І місце – Перловська Д. (11 кл.), учитель Антоненко Н.Г.;
ІІ місце - Андрієвський Я. (8 кл.), Калюжна М. (9 кл.), учитель Величко Л.М.;
ІІІ місце – Дацій Д. (8 кл.), Бибик О. (9 кл.), учитель Величко Л.М.

Українська мова та література
І місце – Дерій Н. (8 кл.), учитель Марчак І.В.;
ІІ місце – Перловська Д. (11 кл.), учитель Бугаєць І.С., Калюжна М. (9 кл.),учитель Даценко Л.А.;
ІІІ місце – Нестеренко О. (8 кл.), учитель Марчак І.В.

Математика
ІІ місце – Левченко К. (7 кл.), Брюховецький Я. (9 кл.), учитель Сіренко Л.Л.

Біологія
І місце – Перловська Д. (11 кл.) ,
ІІІ місце – Фортуна Д. (9 кл.), Пономарченко Р. (9 кл.), учитель Кочерга Т.Ю.

Інформаційні технології
І місце – Бергман М. (9 кл.), учитель Неділя Н.М.;
ІІІ місце – Халтурін А. (10 кл.), Мамедов Б. (11 кл.), учитель Кириченко В.М.

Англійська мова
ІІ місце - Овчарик А. (11 кл.), учитель Яшна М.Г., Пінчук С.(10 кл.), учитель Солдатенкова Н.В.;
ІІІ місце – Панченко В. (9 кл.), учитель Ільїна Є.В., Крилова Є. (10 кл.), учитель Солдатенкова Н.В., Хомкіна Ю. (11 кл.), Павлик А. (11 кл.), учитель Яшна М.Г.

Правознавство
І місце – Криворотько А.(9 кл.), учитель Даценко В.С.

Російська мова
ІІ місце – Приходько Д.(10 кл.), учитель Твердоступ М.Ю.;
ІІІ місце – Драч А.(11 кл.), учитель Пестременко О.В.

Обслуговуюча праця
І місце – Рекман К. (11 кл.),
ІІ місце – Сметанко А. (9 кл.), учитель Карпенко М.Г.

Трудове навчання і технології
І місце – Поцелуйко С. (11 кл.), Гунько А. (10 кл.);
ІІІ місце – Фролов М. (9 кл.), учитель Притула Ю.Г

Фізика
ІІ місце – Брюховецький Я. ( 9 кл.), Надточій В. (10 кл.),
ІІІ місце – Перловська Д. (11 кл.), учитель Ярошенко О.В.

Географія
ІІ місце – Динник Т. (11 кл.),
ІІІ місце – Криворотько А. (9 кл.), Антонова Ю. (9 кл.), Хомкіна Ю. (11 кл.), учитель Чорнуха В.О.

Хімія
ІІ місце – Ірклієнко А. (11 кл.),
ІІІ місце – Знайко Р. (10 кл.), учитель Знайко Н.І.

Економіка
ІІІ місце – Руденко П. (11 кл.), учитель Чорнуха В.О.

Усього 41 призове місце!
Вітаємо учнів та їх наставників!
Крім того, є в нас здобутки й у Міжнародному конкурсі мовознавців ім. П. Яцика (ІІ етап).
ІІ місце – Вітер Д. (3 кл.), учитель Петраш С.М., Левченко К. (7 кл.), учитель Мастаєва О.В., Перловська Д. (11 кл.), учитель Бугаєць І.С.;
ІІІ місце - Сахно А. (4 кл.), учитель Конєва О.Л., Надточій В. (10 кл.), учитель Марчак І.В.
У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, підвищення рівня мовної культури в Україні, призерами стали Перловська Дар’я ( І місце) та Левченко Катерина (ІІ місце).
Юні інтелектуали зізнаються, що сьогодні бути розумним – це модно та престижно. Кожного з них переповнюють емоції та враження, адже олімпіада – це складне випробовування, новий досвід, який неодмінно принесе свої плоди в майбутньому.

Категорія: Мої статті | Додав: Admin (27.11.2018)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz