П`ятниця
19.04.2024
22:22
Гость
RSS
 
Мій сайт
Каталог статей »

Мої статті [519]


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

: 519
: 261-270
: « 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 51 52 »


    16 березня 2018 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася фінальна гра огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Участь у фіналі взяли п'ять найсильніших команд області: "Бонжур" (Шишаки), "Дідова фазенда" (Козельщина), "Близкие люди" (Горішні Плавні), "Сашкины детки" (Розсошенці) та "Кадри" Лубенської ЗОШ №1. Команди дотепно жартували на тему "Спорт - розвага до сьомого поту", граючи в чотирьох конкурсах: "Візитівка", "Розминка", "Відеоконкурс" та "Домашнє завдання".
    Глядачі були в захваті від виступів команд та активно підтримували своїх фаворитів.
    До речі, члени журі відзначили акторську майстерність гравців нашої команди Масюри Ксенії та Сахна Андрія. Їх було нагороджено почесними грамотами.
    "Незважаючи на те, що наша команда "Кадри" не стала призером цьогорічного обласного огляду-конкурсу, ми не втрачаємо  позитивного настрою та повністю налаштовані на перемогу в майбутньому!" - говорить капітан команди Аліса Литвиненко.
    Команда КВН "Кадри" щиро дякує керівникам Решетило Ірині Миколаївні та Даценко Людмилі Анатоліївні за підготовку та підтримку!

Мої статті | Переглядів: 283 | Додав: Admin | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

     24 лютого на базі Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 під керівництвом методиста Лубенського управління освіти Кравцової Л.О. було проведено першу очну сесію підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.
     Учителі нашої школи Головань Т.І., Марусіченко О.М., Корнет Т.В., Петраш С.М. успішно пройшли тренінг,ознайомились із концепцією Нової української школи, її метою й головними компонентами. Жваві обговорення, дискусії, тепла атмосфера сприяли колективній роботі.
     Вдалий старт, позитивні емоції, корисний досвід - половина справи. Чекаємо на другу сесію.

Мої статті | Переглядів: 306 | Додав: Admin | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

    22 лютого 2018 року до ЗОШ №1 на запрошення вчителя хімії Знайко Наталії Іванівни завітала Зуб Віра Яківна, доцент кафедри неорганічної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вона розповіла про свій непростий життєвий шлях та професійні досягнення.
    Нас, старшокласників, найбільше вразило те, що за результатами наукових досліджень Віри Яківни  було опубліковано понад 100 наукових праць! А ще наша гостя у співавторстві написала три підручники для студентів хімічних факультетів університетів!
    Ми задавали питання Зуб Вірі Яківні щодо вибору професії, тонкощів вступу до вищих навчальних закладів, особливостей працевлаштування. Нам випала нагода послухати думку справжнього науковця про те, яку ж професію варто обрати.
    Розповідь Зуб Віри Яківни була дуже пізнавальною та цікавою, тому зустріч пролетіла швидко, як одна мить. Ми отримали велике задоволення від спілкування й щиро вдячні  Вірі Яківні за візит до нашої школи.

Литвиненко Д., Олійник Є. , Овчарик А.

Мої статті | Переглядів: 357 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2018 | Коментарі (0)

    Нова українська школа базується на принципі партнерства: учитель – батьки – діти. Саме так працює педагог нашої школи Турова Т.П.
У рамках тематичного тижня «Моя шкільна родина» учні 3-А класу разом із вчителем та батьками створювали цікавий та змістовний лепбук.
Третьокласників дуже захопила колективна робота, а ще більше вразив результат. Адже в лепбуку відобразилися всі події їхнього шкільного життя.
А ще діти повторили учнівські обов’язки, правила товаришування, дізналися історію нашої школи, розгадували кросворди, складали загадки та сенкани.

P.S.
    У дослівному перекладі з англійської «лепбук» (lapbook) означає «наколінна книга» (lap – коліна, book – книга). Лепбук, або інтерактивна тематична тека, – це саморобна паперова книжечка з кишеньками, дверцятами, віконцями, рухливими деталями, які дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд. У ній збирається матеріал з якоїсь певної теми. При цьому лепбук – це не просто виріб. Це прикінцевий етап самостійної дослідницької роботи, яку дитина виконала під час знайомства з певною темою. Щоб заповнити теку, дитині потрібно буде виконати певні завдання, провести спостереження, презентувати матеріал. Створення лепбуку допоможе збагатити, закріпити і систематизувати інформацію, а розглядання теки в подальшому дозволить швидко освіжити в пам’яті цікавий матеріал. (Із мережі Інтернет).

Мої статті | Переглядів: 661 | Додав: Admin | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
                                  П. Куліш

    21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Започаткований ЮНЕСКО у 1999 році, цей день став святом національної свідомості, єдності.
    Тож уже традиційно в морозний лютневий день ми ще раз нагадуємо самим собі, хто ми є, «чиїх батьків діти?» І дослухавшись до свого серця, укотре даємо стверджувальну відповідь: «Так! Я – українець!»
Ось і сьогодні в нашій школі нащадки славного народу демонстрували свою приналежність і причетність до невмирущого джерела нації – мови.
    Заплутані ребуси й пізнавальні вікторини, мовознавче лото й загадки від Нестора Літописця, мультфільми, спрямовані на розвиток словникового запасу, ритмічні руханки – усе це далеко не повний перелік заходів, у яких узяли участь учні 1 школи.
     Для другокласників було проведено мовно-літературний квест «Чи знаєш ти Україну?» Кожна команда-клас підготувала цікаві запитання, мовні загадки-жарти. Маленькі школярі майстерно впоралися із завданням, продемонструвавши не лише свої знання, а й кмітливість, креативність, уміння логічно мислити й працювати в команді для досягнення успіху.
А як не згадати яскраву фотозону, де юні українці й україночки намагалися зафіксувати неповторний образ.
     Упевнена, святкування Міжнародного дня мови стало вагомою подією нашого шкільного життя. Приємні враження та спогади залишаться в пам’яті  учасників заходу надовго.

Мої статті | Переглядів: 449 | Додав: Admin | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

     20 лютого ми згадуємо імена загиблих героїв, які вийшли на майдан Незалежності, вимагаючи покарання винних у побитті студентів та відставки злочинної влади.
     У нашій школі було проведено лінійку-реквієм біля Стіни пам’яті, що знаходиться на третьому поверсі. Усі присутні вшанували героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, запалили свічу пам’яті. Також учасники заходу мали можливість переглянути відеофільми про ті страшні дні.
    О 12 годині вся школа приєдналася до Всеукраїнської хвилини мовчання, схиливши голови в скорботі.
Крім того, учні 10-х класів Лубенської ЗОШ №1 вшанували подвиг учасників Революції Гідності на загальноміському мітинзі-реквіємі.
    Свічки пам’яті про загиблих героїв Небесної Сотні завжди горітимуть у наших серцях.

Мої статті | Переглядів: 298 | Додав: Admin | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

    15-16 лютого в Тернополі пройшов ХІ Всеукраїнський форум «Формула успіху правової держави очима дітей» під гаслом «Заради гідності й свободи». Там представляли проекти діти з різних куточків України. Формування правосвідомості, виховання патріотизму, громадянської активності, національної толерантності – це теми, які хвилювали учасників заходу.
    Проект «Я – це Україна: громадянська активність, патріотизм, правосвідомість» захищала Лубенська загальноосвітня школа №1. Пицяк Крістіна та Кондрашова Юлія, учениці 9-А класу, розповіли про права та обов’язки учасників навчально-виховного процесу: учнів, учителів, батьків. Дев’ятикласниці здобули перемогу в номінації «Зразковий проект» (керівник Решетило Ірина Миколаївна).
    Вітаємо переможців! Так тримати!

Мої статті | Переглядів: 297 | Додав: Admin | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

18 лютого учні 7-Б нашої школи разом із батьками святкували Масляну. Млинці з різними начинками, вареники, солодощі, розваги – усе це створювало позитивну  атмосферу.
Батьки й діти змагалися в перетягуванні канату, влучності попадання сніжками в ціль, віршуванні.
Завершили свято веселим хороводом навколо опудала Масляної. Семикласники гарно відпочили й з гарним настроєм будуть чекати весни.

Мої статті | Переглядів: 328 | Додав: Admin | Дата: 19.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого… За вікном холодний зимовий день…
А в Лубенській ЗОШ №1 уже з самого рання панує відчуття щастя й романтики.
Двері класних кімнат прикрашено різноманітними валентинками: великими й маленькими, придбаними в магазині й зробленими власноруч.
На першому поверсі школи було створено креативну фотозону, де всі, хто бажали, мали змогу зробити світлину напам’ять із різноманітними атрибутами.
Поряд  активно працювала святкова пошта, адже «Скринька кохання» миттєво наповнювалась новими й новими валентинками. «Листи кохання» розносили адресатам Валентин і Валентина (учні 11 класу Малина Михайло та Масюра Ксенія).
Активісти шкільного самоврядування  для учнів 10-11 класів підготували захід, присвячений Дню закоханих. Із присутніх старшокласників створили 2 команди: «Команда-1» та «Купідони», які змагалися між собою в різноманітних конкурсах. Перемогу здобула «Команда-1», але не це було важливо, а атмосфера радості й позитиву, що панувала в актовому залі школи.
У цей день кожен член нашої шкільної родини отримав у подарунок краплинку доброти, любові та турботи. Усі вкотре переконалися, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і… кохання.

Мої статті | Переглядів: 362 | Додав: Admin | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

Нова українська школа…
Яка ж вона? Ще багато чого не зрозумілого й складного. Але недаремно в народі говорять: «Очі бояться, а руки роблять».
Деякі нові інтерактивні технології та методики випробовує у своєму 3-А класі Турова Тетяна Петрівна.
Аудиторію №16, у якій навчаються  вихованці Тетяни Петрівни переобладнано так, щоб усім було цікаво й комфортно як  під час уроків, так і під час перерв.
Кожного дня проводяться «Ранкові зустрічі», які позитивно налаштовують дітей на робочий лад, виховують товариськість, почуття дружної класної родини.
Також педагог упроваджує тематичні тижні.
Наприклад, сьогодні, 15 лютого, у 3-А відбувся День шоколадної цукерочки.
Усе було цікаво, весело та смачно.
Діти підготували презентації про історію виникнення шоколаду та цукерок, провели конкурс костюмів і цікавих композицій із цукерок. А ще маленькі школярі пригадали про те, що надмірне вживання солодощів шкідливе для здоров’я.
Усе це наповнило похмурий лютневий день позитивом, посмішками.
Саме такі заняття викликають у дитини бажанням відвідувати школу, здобувати нові знання.
А це і є головною метою нової української школи. Хіба не так?

Мої статті | Переглядів: 339 | Додав: Admin | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)