Неділя, 20.01.2019, 18:58
Вітаю Вас Гость | RSS

Лубенська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

У категорії матеріалів: 347
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 34 35 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

4 грудня у Лубенській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися змагання з баскетболу серед учнів 8-х класів. У запеклій боротьбі перемогу здобули учнів 8-В класу (Устименко А., Цикош Щ., Трубіцин В., Танащук О., Кришталь А.).

ІІ місце посіли учні 8-Б класу (Босенко І., Андрієвський Я., Жигіль Д., Нестеренко О.).

ІІІ місце – 8-А клас (Голуб Б., Савчук В., Руденко В.)

Переможці та призери були нагороджені грамотами.

Мої статті | Переглядів: 15 | Додав: Admin | Дата: 07.12.2018 | Коментарі (0)

Цього тижня 3 грудня були проведені шкільні змагання із стрільби серед учнів 9-11 класів із пневматичної зброї, у яких перше місце посіли учні 10-А класу: Знайко Роман, Крилова Єлизавета та Литвиненко Дарина. Друге місце розділили Надточій Вікторія (10-А клас) та Кресюн Владислав (9-Б клас), а третє місце посіла Перловська Дар’я (11-Б клас).

Призери були нагороджені грамотами.

Мої статті | Переглядів: 17 | Додав: Admin | Дата: 07.12.2018 | Коментарі (0)

27 листопада у Лубенській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 розпочалися змагання з баскетболу. Приймають участь учні 9-11 класів. Склад команди 3 учасники з кожного класу, з розкладом ігор можна ознайомитися біля спортивної зали на 4 поверсі та спортивної зали новобудови.

В перший день було зіграно 4 гри. 10-А та 10-Б перемога 10-Б, 11-А та 9-В перемога 9-В, 9-В та   и  10-Б перемога 9-В, 10-А та 9-А перемога 9-А, 9-В та 10-А перемога 10-А, 9-А т 9-В перемога 9-А,  9-В та 11-А перемога 9-В.  

Мої статті | Переглядів: 14 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2018 | Коментарі (0)

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів
Сьогодні вже справжній зимовий день, хоч на календарі 29 листопада. Учні та вчителі Лубенської ЗШ №1 не змогли втриматися в стінах школи й вибігли на перерві зустрічати перший сніг та перший морозець. Ігри, фітнес-перерви, уже традиційний марафон – усі ці заходи, спрямовані на формування в школярів навичок здорового способу життя.
А після фізичних вправ можна й підкріпитися. У їдальні, крім традиційних страв, у меню був дуже корисний смаколик – гарбузова каша.

 

Мої статті | Переглядів: 22 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

З 27.11 по 28.11.18р. у м. Полтава в Полтавському педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулася ІХ конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».
Учениця 7-Б класу Лубенської ЗШ №1 Чобітько Марія взяла участь у конференції (секції - географічне та екологічне краєзнавства).
Юна дослідниця вразила членів журі та інших учасників заходу ерудицією, умінням висловлювати свою думку й вести конструктивний діалог. Марічку було відзначено й нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської області. Її роботу «Річка Луб’янка – історія і сучасність» надруковано в збірнику кращих матеріалів краєзнавчої конференції «Полтавщина - земля моя свята». Наставниками Чобітько Марії були Полонський М.М., методист ДЮКСОТ «Валтекс», та вчитель географії Чорнуха В.О.
Марічка захопилася науковою роботою й вирішила й надалі її продовжувати. А ще семикласниця впевнена, що для кожного з її однолітків знайдеться цікава тема для дослідження. Тож уперед – до вершин наукового Олімпу!

Мої статті | Переглядів: 14 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

Цими вихідними завершився ІІ етап інтелектуальних змагань між школярами навчальних закладів міста Лубни. Учні ЗШ №1 стали призерами таких предметних олімпіад:

Історія
І місце – Перловська Д. (11 кл.), учитель Антоненко Н.Г.;
ІІ місце - Андрієвський Я. (8 кл.), Калюжна М. (9 кл.), учитель Величко Л.М.;
ІІІ місце – Дацій Д. (8 кл.), Бибик О. (9 кл.), учитель Величко Л.М.

Українська мова та література
І місце – Дерій Н. (8 кл.), учитель Марчак І.В.;
ІІ місце – Перловська Д. (11 кл.), учитель Бугаєць І.С., Калюжна М. (9 кл.),учитель Даценко Л.А.;
ІІІ місце – Нестеренко О. (8 кл.), учитель Марчак І.В.

Математика
ІІ місце – Левченко К. (7 кл.), Брюховецький Я. (9 кл.), учитель Сіренко Л.Л.

Біологія
І місце – Перловська Д. (11 кл.) ,
ІІІ місце – Фортуна Д. (9 кл.), Пономарченко Р. (9 кл.), учитель Кочерга Т.Ю.

Інформаційні технології
І місце – Бергман М. (9 кл.), учитель Неділя Н.М.;
ІІІ місце – Халтурін А. (10 кл.), Мамедов Б. (11 кл.), учитель Кириченко В.М.

Англійська мова
ІІ місце - Овчарик А. (11 кл.), учитель Яшна М.Г., Пінчук С.(10 кл.), учитель Солдатенкова Н.В.;
ІІІ місце – Панченко В. (9 кл.), учитель Ільїна Є.В., Крилова Є. (10 кл.), учитель Солдатенкова Н.В., Хомкіна Ю. (11 кл.), Павлик А. (11 кл.), учитель Яшна М.Г.

Правознавство
І місце – Криворотько А.(9 кл.), учитель Даценко В.С.

Російська мова
ІІ місце – Приходько Д.(10 кл.), учитель Твердоступ М.Ю.;
ІІІ місце – Драч А.(11 кл.), учитель Пестременко О.В.

Обслуговуюча праця
І місце – Рекман К. (11 кл.),
ІІ місце – Сметанко А. (9 кл.), учитель Карпенко М.Г.

Трудове навчання і технології
І місце – Поцелуйко С. (11 кл.), Гунько А. (10 кл.);
ІІІ місце – Фролов М. (9 кл.), учитель Притула Ю.Г

Фізика
ІІ місце – Брюховецький Я. ( 9 кл.), Надточій В. (10 кл.),
ІІІ місце – Перловська Д. (11 кл.), учитель Ярошенко О.В.

Географія
ІІ місце – Динник Т. (11 кл.),
ІІІ місце – Криворотько А. (9 кл.), Антонова Ю. (9 кл.), Хомкіна Ю. (11 кл.), учитель Чорнуха В.О.

Хімія
ІІ місце – Ірклієнко А. (11 кл.),
ІІІ місце – Знайко Р. (10 кл.), учитель Знайко Н.І.

Економіка
ІІІ місце – Руденко П. (11 кл.), учитель Чорнуха В.О.

Усього 41 призове місце!
Вітаємо учнів та їх наставників!
Крім того, є в нас здобутки й у Міжнародному конкурсі мовознавців ім. П. Яцика (ІІ етап).
ІІ місце – Вітер Д. (3 кл.), учитель Петраш С.М., Левченко К. (7 кл.), учитель Мастаєва О.В., Перловська Д. (11 кл.), учитель Бугаєць І.С.;
ІІІ місце - Сахно А. (4 кл.), учитель Конєва О.Л., Надточій В. (10 кл.), учитель Марчак І.В.
У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, підвищення рівня мовної культури в Україні, призерами стали Перловська Дар’я ( І місце) та Левченко Катерина (ІІ місце).
Юні інтелектуали зізнаються, що сьогодні бути розумним – це модно та престижно. Кожного з них переповнюють емоції та враження, адже олімпіада – це складне випробовування, новий досвід, який неодмінно принесе свої плоди в майбутньому.

Мої статті | Переглядів: 11 | Додав: Admin | Дата: 27.11.2018 | Коментарі (0)

Учні 3-Б класу – активні читачі шкільної бібліотеки. Вони виявили бажання зробити якийсь подарунок улюбленій книгозбірні. Порадившись із класним керівником Головань І.А., третьокласники вирішили виготовити власноруч закладки. Сказано – зроблено.
Тепер читачі шкільної бібліотеки можуть користуватися такою зручною річчю як закладка.

Мої статті | Переглядів: 19 | Додав: Admin | Дата: 27.11.2018 | Коментарі (0)

   Закінчується листопад…Чарівна й неповторна осіння палітра. Невимовні пахощі наповнюють прохолодне повітря. Догорають яскравим полум’ям останні квіти. Спокій і тиша наповнюють усе навколо. І лише зрідка дихне легкий вітерець, пограється опалим листячком та й знову кине на землю золото осені. А в бездонному небі — чиста просинь! І хочеться знятися й летіти в невимовно чарівній синяві, летіти, летіти... Бо в тобі звучить неповторна музика любові до всього світу, звучить глибоко, на струнах серця, і робить тебе ліриком…
   Упевнена, що саме такі почуття переповнювали кожного, хто прийшов на Осінній бал-2018 у Лубенську загальноосвітню школу №1 цієї п’ятниці.
   Свято було організоване у вигляді конкурсної програми, де учні 9-11 класів мали продемонструвати глядачам і журі театральну постановку, танок і тематичну фотозону.
Розпочали концертну програму справжні театрали -11-А клас (Бернард Шоу «Пігмаліон»). З першої секунди виступу вони зачарували зал, який, затамувавши подих, слідкував за тим, що відбувалося на сцені.
   Потім з’явився кентервільський привид (11-Б), історія про якого не залишила байдужими нікого, а за ним – фараони з 10-Б та Голохвастов з Пронею (9-А) , які гарненько посмішили публіку. Далі – ще цікавіше. «Удаваний хворий» Ж. Б. Мольєра у виконанні 10-А класу, «Собор Паризької Богоматері» В. Гюго (9-В),«Троє в човні (якщо не рахувати собаки)» Джерома К. Джерома (9-Б).
   А осіння мелодія продовжувала зачаровувати різноманітними мелодіями, що линули з різних куточків світу: енергійні бразильські ритми, романтичні паризькі, незвичайні іспанські, запальні мексиканські, ніжні італійські та екзотичні грецькі. Здавалося, що кожен танцював цього вечора свою історію… А глядачів, безперечно, захоплювала ця музика душі.
   Ось і останній виступ. Слово надається журі, яке зробило свій досить складний вибір.
   У номінації «Найоригінальніша фотозона» перемогли 9-А та 9-В класи, «Кращі танцювальні композиції» були в учнів 10-Б й 11-А класів. Грамоту «Краща командна робота» отримали 9-А, 9-Б, а за «Краще оформлення театрального номера» нагородили 11-Б та 9-В. Серед актрис та акторів другого плану було відзначено Надточій Вікторію, Овчарик Анастасію, Борисенка Антона. За вдале перевтілення в жіночий образ нагородили Пугача Владислава. У номінації «Краща чоловіча роль» перемогли Лантрат Олександр та Знайко Роман, а «Найкраща жіноча роль» - Ірклієнко Анна та Литвиненко Аліса. Грамотою за найкращу театральну постановку було нагороджено 11-А клас, а в номінації «Найактивніші класи» перемогу здобули 11-А та 11-Б.
   Емоції переповнювали як учасників дійства, так і глядачів. Свято прощання з осінню вдалося.

Мої статті | Переглядів: 26 | Додав: Admin | Дата: 25.11.2018 | Коментарі (0)

Озиратися в минуле треба кожному…
Пам’ять про жахливі події Голодомору 1932-1933 років й досі жива для цілого українського народу. Щороку учні нашої школи вшановують пам'ять жертв Голодомору. Ми, ті, що народилися уже в мирні часи, в новому столітті, відчуваємо біль та тривогу, печаль наших предків, розділяємо їхню долю.
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І доступним для дітей символом пам'яті Голодомору є квітка незабудки.

Мої статті | Переглядів: 22 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2018 | Коментарі (0)

Напевно, кожен погодиться з твердженням: найцінніше, що є в людини, – це здоров’я. Саме тому учні та вчителі Лубенської ЗШ №1 продовжують активну участь у проекті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».
У четвер у нас традиційно - День здоров’я. Тож цього дня для дітей 1-4 класів класні керівники проводили рухливі ігри на свіжому повітрі, а також організовували релакс для малечі в куточках відпочинку.
Дівчат-старшокласниць та педагогів учителі фізичної культури запрошували на степ-перерви та марафон-рекорд по сходах.
А Кочерга Т.Ю провела відкритий урок із біології в 11-А класі на тему «Продукти харчування без ГМО», проведений на високому рівні.
До участі в проекті долучилася й шкільна їдальня. Протягом тижня там можна пригоститися яблуками. А в меню є завжди овочеві салати, соки, вітамінні супи.

Мої статті | Переглядів: 25 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2018 | Коментарі (0)

Форма входу

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz